Dzień Polskiego Biznesu na Polance klubu Polonia Society of Korona, Inc.

12-13-2020

W Dniu Polskiego...
Spotkanie na...
Każdy z wystawców...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...
Fot. Polonia...

W niedzielę, 6 grudnia, na Polance klubu Polonia Society of Korona, Inc. odbył się Dzień Polskiego Biznesu, podczas którego lokalni artyści i właściciele biznesów mieli okazję zaprezentować Polonii swoją działalność.

Było to pierwsze tego typu spotkanie zorganizowane przez Klub Korona, ale spotkało się z bardzo pozytywnym odzewem. Swój udział zgłosiło aż 21 wystawców reprezentujących różne dziedziny sztuki i biznesu. Całość wydarzenia sponsorowana była przez firmę GOLDEN FOX HOMES Przemysława Lisowskiego, zajmującą się między innymi remontami wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz budową nowych domów.

Wśród wystawców były takie firmy jak: A-Z Granite, JMD Quality Construction (budowy, remonty, montaż rynien), Studio Figura – globalna koncepcja kształtowania sylwetki, Elite Dance &Travel – szkoła tańca, Exit – oferujący usługi w zakresie kupna, sprzedaży, najmu budynków biznesowych i mieszkalnych, Raypath – eco technologia nano silver, Teresa Szymczyk – malarstwo, Alina Barron – malarstwo i biżuteria, Ewa Salapa-Dawdo – rękodzieło i poezja, Eleonora Ziemlinski – ręcznie robione kartki okolicznościowe, Kenny Fasnacht – fotografia artystyczna.

Swoje talenty muzyczne pokazali również Angela i Adam Waszkiewicz, Adrian Piotrowicz oraz zespół „TRIO”, który zadbał o oprawę muzyczną całego wydarzenia.

Wszyscy uczestnicy po kolei, w krótkich prezentacjach, przedstawili swoją działalność i opowiedzieli nam o swoich firmach, o swoich pasjach i uzdolnieniach – relacjonuje Małgorzata Holik z Klubu Korona. – Przez całe popołudnie można było poznać naszych wystawców, kupić ich dzieła bądź zamówić usługi, które oferowali... a odwiedzających i kupujących było tego dnia bardzo wielu – dodaje.

Ogromnym powodzeniem cieszyło się też stoisko Polskiej Sobotniej Szkoły na Polance, a wyjątkowe ozdoby choinkowe, wykonane przez uczniów, szybko znalazły swoich nabywców.

Na zakończenie spotkania odbyła się aukcja podarowanych przez wystawców prac oraz przygotowanych przez nich świątecznych zestawów prezentowych.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Nowy Rok hucznie powitano w Clearwater, gdzie w Polskim Centrum odbyły się w jednym czasie aż dwie imprezy – tradycyjny i elegancki bal sylwestrowy w audytorium oraz dyskoteka sylwestrowa w sali barowej, ciesząca się popularnością zwłaszcza wśród młodszej generacji Polonii. Fot. Jola Piątek, facebook.com/pcjp2

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com