Fot....

Świąteczne drzewko klubu Polonia Society of Korona, Inc. na dorocznej Paradzie Choinek w Palm Coast

12-19-2020

Jak co roku klub Polonia Society of Korona, Inc. z Bunnell bierze udział w Paradzie Choinek, która odbywa się w miejskiej bibliotece Flagler County Public Library w Palm Coast.

Festiwal świątecznych drzewek w Palm Coast odbywa się od wielu lat, a klub Polonia Society of Korona, Inc. bierze w nim udział już od ponad dekady. W tym roku polska choinka została tradycyjnie przystrojona ozdobami w kolorze bieli i czerwieni. Pojawiły się na niej czerwone bombki z białym orzełkiem – godłem Polski, haftowane aniołki oraz powtykane między zielone gałązki małe biało-czerwone flagi. Dzięki takim dekoracjom nikt nie będzie miał wątpliwości, jaki kraj reprezentuje drzewko.

Pierwszego dnia świąt jury spośród kilkudziesięciu drzewek wybierze te najładniejsze. Choinki w Flagler County Public Library można podziwiać do 27 grudnia.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Nowy Rok hucznie powitano w Clearwater, gdzie w Polskim Centrum odbyły się w jednym czasie aż dwie imprezy – tradycyjny i elegancki bal sylwestrowy w audytorium oraz dyskoteka sylwestrowa w sali barowej, ciesząca się popularnością zwłaszcza wśród młodszej generacji Polonii. Fot. Jola Piątek, facebook.com/pcjp2

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com