Dorośli i dzieci...

Halloweenowy piknik Polonia Society of Korona, Inc.

11-10-2020

W halloweenowy wieczór Polanka klubu Polonia Society of Korona, Inc. zaroiła się od barwnych postaci. Zarówno dorośli, jak i towarzyszące im dzieci, puścili wodze wyobraźni, co znalazło swe odzwierciedlenie w ciekawych i misternie wykonanych przebraniach.

O oprawę muzyczną zadbała polonijna śpiewająca rodzina Kamińskich, czyli K-Family Music oraz DJ Andrzej. Dla najmłodszych przygotowano dodatkowe atrakcje w postaci konkursu na „najstraszniejszą” dynię. Zarówno dzieci, jak i dorośli, mogli wziąć udział w konkursie na najlepszy kostium. Wśród dzieci tak trudno było wyłonić zwycięzcę, że wszystkich małych imprezowiczów nagrodzono słodyczami, natomiast wśród dorosłych miejsca na podium zajęli: Grace Brudz i Andrew Brudz (Cezar i rzymianka, miejsce III), Adriana Rouzier i Patrick Rouzier (meksykańska para, miejsce II) i Magdalena Piekarz i Anthony Fabrizio (pszczelarz i pszczółki, miejsce I).

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali Polankę na ten wyjątkowy wieczór. Dziękujemy wszystkim, którzy gotowali, piekli, sprzątali, dekorowali i cały wieczór pracowali przy obsłudze pikniku. Dziękujemy wszystkim za udział w pikniku i wspólną zabawę. To był wspaniały czas w wyjątkowym towarzystwie! – podsumowuje Małgorzata Holik.

JLS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1242.html

wróć

Fotorelacje

37-lecie klubu Polonia Society of Korona, Inc.

W sobotni wieczór, 7 listopada, na słynnej już Polance, odbył się Bal Polonijny zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc., podczas którego celebrowano 37-lecie istnienia tej organizacji. Fot. Facebook.com/ Polonia Society of Korona, Inc.

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Grudzień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com