Była to już 11....

XI Octoberfest na Polance

10-13-2020

W niedzielę, 11 października, na Polance w Bunnell odbył się piknik – Octoberfest – zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc. Była to już 11. edycja tego biesiadnego spotkania w polonijnym gronie.

Piękne, słoneczne popołudnie zachęcało do wspólnej zabawy i na naszą Polankę tłumnie zjechali piknikowi goście – relacjonuje Małgorzata Holik. Wśród nich nie brakowało stałych bywalców, ale w zabawie wzięli udział też przedstawiciele niemiecko-amerykańskiego klubu z Palm Coast. Jak to na prawdziwej biesiadzie, nie mogło zabraknąć smacznego jedzenia oraz piwa, a także muzyki do tańca, o którą zadbał DJ Andrzej. Spotkanie urozmaicały gry i konkursy z piwem w roli głównej. Wszyscy uczestnicy na pamiątkę otrzymali szklanki Żywiec, a zwycięzcy poszczególnych konkursów dodatkowo koszulki i torby z logo piwa Żywiec.

Ostatnią zabawą była parada „bawarskich przebierańców”. Wszyscy, którzy założyli swoje stroje, wyglądali fantastycznie, ale zwycięzcami okazali się Lusia i Bogdan Homa, czyli nasi goście z niemiecko-amerykańskiego klubu – mówi pani Małgorzata.

A już wkrótce będzie okazja do kolejnej zabawy – klub Polonia Society of Korona, Inc. zaprasza na piknik Halloween, który odbędzie się w sobotę, 31 października.

opr. JLS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1239.html

wróć

Fotorelacje

XI Octoberfest na Polance

W niedzielę, 11 października, na Polance w Bunnell odbył się piknik – Octoberfest – zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc. Była to już 11. edycja tego biesiadnego spotkania w polonijnym gronie. Fot. Polonia Society of Korona, Inc.

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Październik
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com