Uroczyste...

Studio Figura – Twoja szansa na sukces!

09-22-2020

Zabiegi oferowane przez Studio Figura – firmę, która od prawie 15 lat podbija polski i europejski rynek – pomagają kobietom zrzucić bądź utrzymać wagę, poprawić samopoczucie oraz zadbać o kształt ciała. Wiele osób już te osiągnięcia uznałoby za sukces, lecz Studio Figura jest nie tylko kluczem do lepszego wyglądu i samopoczucia, lecz również do niezależności i sukcesu finansowego. Firma, której działalność oparta jest na własnych produktach i metodach, właśnie otworzyła swoją pierwszą amerykańską lokalizację w Palm Coast na Florydzie i aktywnie szuka osób do prowadzenia własnych lokalizacji w innych miejscach na terenie całych Stanów Zjednoczonych na zasadzie franczyzy. O tym, czym dokładnie jest Studio Figura oraz jakie możliwości daje ekspansja w USA polonijnym przedsiębiorcom, opowiada Marcin Waszkiewicz – dyrektor do spraw rozwoju na Amerykę.

„Biały Orzeł”: W Palm Coast na Florydzie dwa tygodnie temu zostało otwarte pierwsze Studio Figura na amerykańskiej ziemi. Czym dokładnie jest Studio Figura?

Marcin Waszkiewicz: Studio Figura to połączenie konceptu fitness oraz wellness, gdzie kobiety mogą skorzystać z indywidualnych zabiegów w celach takich jak zgubienie bądź utrzymanie obecnej wagi oraz modelowanie ciała i ujędrnienie skóry. Studio Figura to firma, która powstała w Polsce i dynamicznie się rozwija – już nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Łącznie obecnie funkcjonuje już ponad 1000 oddziałów na całym świecie, głównie w Europie. Nowo otwarte Studio Figura w Palm Coast jest w pełni funkcjonującym oddziałem, ale również miejscem, gdzie potencjalni właściciele kolejnych lokalizacji na terenie USA mogą zapoznać się z koncepcją oraz naszą działalnością. Jest to też nasza siedziba na USA.

Co skłoniło Was do tego, aby ten koncept i markę wprowadzić na rynek amerykański?

Jest to coś nowego, coś, czego nie ma obecnie na tutejszym rynku. Po pierwsze: jest to miejsce stworzone specjalnie z myślą o kobietach. Po drugie: salony Studio Figura łączą koncept fitness i wellness, które wspomagane są naszą własną linią suplementów oraz kosmetyków. Warto zaznaczyć, że wszystkie nasze sprzęty służące do modelowania sylwetki są oparte na naszym projekcie i są produkowane przez naszą firmę. Nie są to typowe maszyny, jakie znajdziemy na każdej siłowni, będące jedynie narzędziami do ćwiczeń, a ćwiczenia te trzeba wykonywać samemu. Nasz koncept polega na tym, że większość zabiegu wykonuje sama maszyna. Na przykład na zwykłym rowerku na siłowni można spalić do 300 kalorii w ciągu 30 minut. Na naszych maszynach można spalić trzy, nawet cztery razy tyle kalorii w tym samym czasie. Na naszym rowerku ćwiczy się w specjalnym kombinezonie, w specjalnej komorze pod ciśnieniem, co pomaga spalić o wiele większą ilość kalorii. To jest właśnie przykład, jak nasze technologie wspomagają ćwiczenia i spalają więcej tkanki tłuszczowej.

Jak wygląda typowa wizyta w Studio Figura?

Pierwsza wizyta zaczyna się od konsultacji. Przeprowadzamy analizę składu ciała oraz ankietę na temat zdrowia, trybu życia oraz celów, które mogą dotyczyć utraty wagi lub polepszenia wyglądu ciała i skóry. Oczywiście nasza oferta jest o wiele szersza niż sama utrata wagi. Na podstawie analizy jesteśmy w stanie dopasować program zajęć, odpowiednie maszyny, dietę bądź ewentualnie suplementy. Idealny program opiera się na korzystaniu z trzech stref: fitness czyli ćwiczenia, wellness, czyli zabiegi wykonywane przez maszyny oraz kosmetologii. Polecamy od 2 do 3 wizyt w tygodniu, aby osiągnąć optymalne rezultaty.

Po jakim czasie można zaobserwować bądź poczuć jakąś różnicę?

Są zabiegi, po których różnicę można zauważyć lub zmierzyć już po jednym zabiegu. Na przykład jedna z maszyn, jaką posiadamy, to lipolaser, który zmniejsza obwód określonych partii ciała. Po jednym zabiegu można zaobserwować różnicę do 3 centymetrów. Oczywiście to wszystko zależy od stanu i budowy fizycznej danej osoby. Osoba, która posiada sporo tkanki tłuszczowej, od razu zauważy różnicę.

Jakie są koszty związane z poddaniem się takiemu programowi?

Koszty pojedynczych zabiegów zaczynają się od $19. Koszty zabiegów są niższe, jeżeli jest to terapia w pakiecie. Natomiast pierwsza konsultacja oraz możliwość spróbowania każdej maszyny jest bezpłatna i bez zobowiązania. Należy tylko się na taką konsultację umówić, wypróbować maszyny i podjąć decyzję, czy dana osoba ma ochotę zaangażować się w program.

Oddział w Palm Coast zainaugurował ambitne plany rozwojowe na USA. Na czym one polegają?

Działamy na zasadzie franczyzy, więc szukamy osób, którym pomożemy otworzyć w nowych lokalizacjach kolejne oddziały Studio Figura, których dane osoby same będą właścicielami. Interesują nas całe Stany Zjednoczone, obecnie powstaje nasza druga lokalizacja w stanie New Jersey. Inwestycja, aby otworzyć takie studio, to między 80 a 120 tysięcy dolarów plus wynajęcie lokalu o powierzchni około 2,000 stóp kwadratowych. Gwarantujemy terytorium – tak, aby nowy właściciel Studio Figura mógł swobodnie działać, bez obawy przed konkurencją. Częścią pakietu jest też szkolenie przed otwarciem oraz w trakcie prowadzenia studia.

Jako że jest to nowy koncept, który wprowadzacie na rynek, czy propozycja wiąże się ze sporym ryzykiem?

Studio Figura jest rentowne już przy 15-20% użytkowości. Formuła ta jest sprawdzona na podstawie około tysiąca punktów, jakie już funkcjonują w całej Polsce oraz Europie. Myślę, że jest to niesamowita okazja o dość niskim ryzyku.

Promocja


Na czym polega Studio Figura?

Strefa fitness

W strefie fitness oferujemy stacje treningowe o szerokim spektrum działania, które pomagają wymodelować i wysmuklić ciało, a jednocześnie dbają o skórę na poziomie komórkowym, ujędrniając ją oraz zagęszczając.

Strefa wellness

W strefie wellness mamy do dyspozycji nowoczesne urządzenia, które w bezbolesny i mało inwazyjny sposób zadbają o nasze ciało oraz skórę, likwidując obrzęki, cellulit, pomagając zgubić zbędne centymetry oraz oddziałując pielęgnacyjnie na skórę.

Kosmetologia estetyczna

Dysponujemy szerokim wachlarzem innowacyjnych urządzeń kosmetologicznych, pozwalających osiągnąć spektakularne rezultaty w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Nasze kombajny kosmetyczne umożliwiają wykonywanie najnowocześniejszych zabiegów, stanowiących przełom w dziedzinie małoinwazyjnych metod walki z postępującym starzeniem skory.

Suplementy

Mamy własną linię suplementów oczyszczających i odchudzających. Linia zielona to suplementy oczyszczające, natomiast linia niebieska wspomaga odchudzanie. Nasze produkty nie uzależniają organizmu.

Kosmetyki

Posiadamy własną linię kosmetyków, których jesteśmy producentem. Wszystkie kosmetyki posiadają atesty i są w 100% naturalne.


Kontakt:
Studio Figura USA
6 Meridian Home Lane
Hammock Professional Plaza
Palm Coast, FL 32137
Tel. 386-302-0057
E-mail:
www.studiofigura.us

wróć

Fotorelacje

XI Octoberfest na Polance

W niedzielę, 11 października, na Polance w Bunnell odbył się piknik – Octoberfest – zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc. Była to już 11. edycja tego biesiadnego spotkania w polonijnym gronie. Fot. Polonia Society of Korona, Inc.

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Październik
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com