Wirtualne Publiczne Spotkanie Informacyjne w sprawie projektu naprawy Kelley Square w Worcester, MA

04-06-2020

Wydział Transportu Stanu Massachusetts zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Publicznym Spotkaniu Informacyjnym dotyczącym zmiany organizacji ruchu na Kelley Square. Ze względu na ograniczenia i kwestie bezpieczeństwa związane z epidemią koronawirusa, spotkanie odbędzie się on-line. Spotkanie zaplanowane jest na czwartek, 16 kwietnia 2020 r., początek o godz. 18:00 (6:00 PM). Aby wziąć w nim udział należy się wcześniej zarejestrować. Link do rejestracji: virtualmeeting.link/kelley-sq-massdot

Projekt Naprawy Kelley Square wchodzi w nową fazę, która dotyczy zmiany kierunku ruchu na Harding Street i Millbury Street na stałe. Ma to na celu ograniczenie zatorów drogowych oraz usprawnienie i większe bezpieczeństwo ruchu pieszych i rowerzystów. W ramach projektu Kelley Square zostanie przebudowane w zmodyfikowane rondo, wprowadzone zostaną także ulepszenia w przylegających ulicach. Od wtorku, 5 maja, od godz. 7:00 pm do środy, 6 maja, do godz. 5:00 am, potrwa wprowadzanie zmian w związku z odwróceniem na stałe kierunku ruchu na ulicach Harding i Millbury Streets (pomiędzy Kelley Square i Arwick Avenue). W tym czasie zabronione będzie parkowanie na obu ulicach. Dla mieszkańców i gości dostępny będzie parking przy Meade Street. Na 14 dni przez planowanym odwróceniem ruchu zamontowana zostanie elektroniczna tablica, przypominająca kierowcom i mieszkańcom o planowanej zmianie.

Spotkanie, zaplanowane na 16 kwietnia, ma na celu zapoznanie wszystkich osób zainteresowanych, zwłaszcza mieszkańców, właścicieli lokalnych biznesów i osoby dojeżdżające do pracy z głównymi założeniami projektu, fazami jego przebiegu oraz wpływem na ruch drogowy i parkowanie. Uczestnicy spotkania zostaną także poinformowani, kiedy rozpoczną się prace, jak długo potrwają i gdzie można znaleźć informacje na temat dalszych prac i faz projektu. Po prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania i zgłaszać swoje uwagi.

Ze względu na epidemię Covid-19 spotkanie odbędzie się wirtualnie. Warunkiem zdalnego uczestnictwa jest rejestracja na stronie: virtualmeeting.link/kelley-sq-massdot. Rejestracja jest bezpłatna.  Przy rejestracji trzeba podać imię, nazwisko i adres e-mailowy. Dane te będą wykorzystane tylko w celu wysłania zgłaszającemu się uczestnikowi e-maila potwierdzającego rejestrację i będą tylko dostępne dla MassDOT. Zarejestrowani uczestnicy będą włączeni także do e-mailowej bazy danych projektu w celu informowania o przebiegu tego projektu.

Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie: 
www.mass.gov/worcester-kelley-square-improvement-project.
Można kontaktować się także bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za projekt pod adresem e-mail:  
lub telefonicznie: 866-815-9749 (infolinia w języku angielskim, hiszpańskim i polskim).

wróć

Fotorelacje

Dwie wizyty kardynała Karola Wojtyły w Amerykańskiej Częstochowie

18 maja 2020 roku przypadała setna rocznica urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć jego dwie wizyty w Amerykańskiej Częstochowie, które odbył jeszcze jako kardynał. Kardynał Karol Wojtyła dużo podróżował. Odwiedzając wiele miejsc na mapie świata, zawitał także do Duchowej Stolicy Polonii, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown, w 1969 oraz 1976 roku. Fot. Archiwum Klasztoru Paulinów w Doylestown

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com