Kamil Bednarek...

Kamil Bednarek powraca na Florydę!

01-13-2020

Już w marcu po raz drugi w historii na Florydzie wystąpi jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów – Kamil Bednarek. Artysta wraz z zespołem zagra dwa koncerty w ramach trasy koncertowej po USA i Kanadzie zatytułowanej „Bednarek Inaczej”.

Kamil Bednarek to obecnie jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej. Zadebiutował w 2008 roku jako wokalista zespołu Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była epka zatytułowana „Ziemi obiecana”. Zespół zdobył popularność w 2010 roku dzięki telewizyjnemu programowi „Mam Talent”. Wydany w tym okresie debiutancki album StarGuardMuffin „Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę „Jestem…”, która utrzymywała się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajęła pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz klubowe i koncertowe wersje. Album uzyskał status diamentowej płyty.

W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie środkowej i po raz pierwszy wystąpił też na Przystanku Woodstock.

Rok 2015 to album „Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promowały single „List”, „Euforia” i „Sailing”. 1 grudnia 2017 r. ukazał się najnowszy album Kamila Bednarka „Talizman”. Krążek ten wydany został przez wytwórnię Space Records, założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem. 17 października 2018 roku artysta wraz z zespołem wziął udział w projekcie MTV Unplugged, z którego wydany został album „MTV Unplugged BEDNAREK”. W roku 2019 Kamil wystąpił też w programie „The Voice of Poland” jako jeden z jurorów.

W 2014 r. Kamil Bednarek po raz pierwszy wystąpił w Stanach Zjednoczonych, wyprzedając sale w Nowym Jorku i Chicago i gromadząc blisko 500 osób w klubie Sobieski w Lake Worth na Florydzie. W kolejnych latach koncertowania na kontynencie amerykańskim Bednarek zagrał także koncerty w New Britain, CT i w Toronto w Kanadzie. Jego największym amerykańskim sukcesem był występ na legendarnej scenie Summer Stage w nowojorskim Central Parku, gdzie wystąpił dla pięciotysięcznej publiczności wraz z światowej sławy artystą reggae Shaggy’m. Podczas tego koncertu premierę miał również remix do utworu „Get Up”, będący kolaboracją z jamajskim zespołem Raging Fyah. Utwór ten był pierwszą produkcją Kamila Bednarka pod patronatem największej wytwórni reggae na świecie – VP Records.

Trasa koncertowa, która będzie miała miejsce na przełomie lutego i marca 2020 roku obejmie Chicago, Nowy Jork, Toronto oraz Clearwater i Lake Worth na Florydzie. Koncerty na Florydzie odbędą się w niedzielę 1 marca w klubie Sobieski w Lake Worth oraz w piątek 6 marca w Centrum Jana Pawła II w Clearwater. Fani Kamila Bednarka będą mieli szansę zobaczyć swojego idola w repertuarze „Bednarek Inaczej”. – Nowe rozwiązania dźwiękowe, fuzje, remixy i całkiem nowe bogactwo audio-wizualne dla nas wszystkich do odkrycia – takiego Kamila Bednarka jeszcze nie widzieliście, nie przegapcie tej doskonałej okazji, by zobaczyć ten wyjątkowy i pełen pozytywnej energii występ, zapamiętacie go do końca życia – mówi Grzegorz Fryc, prezes firmy Gram-X Promotions, organizatora koncertów.

Więcej informacji na temat koncertów oraz bilety dostępne na www.gramx.com.

wem

wróć

Fotorelacje

37-lecie klubu Polonia Society of Korona, Inc.

W sobotni wieczór, 7 listopada, na słynnej już Polance, odbył się Bal Polonijny zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc., podczas którego celebrowano 37-lecie istnienia tej organizacji. Fot. Facebook.com/ Polonia Society of Korona, Inc.

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Grudzień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com