Artur Gotz...

„Mężczyzna Prawie Idealny” czyli… Artur Gotz w klubie Sobieski

12-19-2019

Czy wiecie, dlaczego mężczyźni mogą robić tylko jedną rzecz na raz, a kobiety są zdolne do multitaskingu? Otóż, według najnowszych badań, męski mózg może na raz użyć tylko jednej półkuli, a kobiecy synchronizuje obie. Wynika to z teorii ewolucji i z Darwinem nie ma co dyskutować. Mężczyzna setki tysięcy lat temu musiał być skoncentrowany jedynie na upolowaniu zwierzyny i miał wąski obraz widzenia, natomiast kobieta musiała zająć się dziećmi, ugotować, jednym słowem zrobić wiele rzeczy na raz. I tak zostało już do dzisiaj.

O tym wszystkim opowiadał w humorystyczny sposób znany w Polsce aktor i wokalista Artur Gotz, który odwiedził klub Sobieski w Greenacres na Florydzie 13 grudnia 2019 r. z muzycznym stand-upem „Mężczyzna Prawie Idealny”. Dlaczego tylko prawie idealny? No właśnie, wszystkiemu znowu winna jest ewolucja, a potwierdzają to w swoich badaniach kolejni psychologowie. Było mnóstwo piosenek i śmiechu. Na koniec Artur Gotz rozdawał autografy na swojej najnowszej płycie, na której nagrał piosenki z Kabaretu Starszych Panów.

Albert Stępniak

wróć

Fotorelacje

Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Waszyngtonie

Spotkanie Prezydentów Polski i USA w cztery oczy, rozmowy plenarne delegacji obu krajów, wspólne oświadczenie prezydentów – to były główne punkty wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, która miała miejsce w środę, 24 czerwca. Prezydent Polski spotkał się także z przedstawicielami amerykańskich przedsiębiorców prowadzącymi interesy w Polsce, oddał hołd gen. Kościuszce i uczestniczył w krótkiej ceremonii w ambasadzie RP w Waszyngtonie. Fot. prezydent.pl; Radio Rampa, facebook.com/KlubGPFiladelfia

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com