Każda edycja...

Znamy datę 48. Balu Polonez

10-06-2019

W sobotę 25 lutego 2020 roku w Eden Roc Hotel w Miami Beach odbędzie się 48. Międzynarodowy Bal Polonez. Jego organizatorem jest jak zawsze Amerykański Instytut Kultury Polskiej w Miami, zaś motywem przewodnim będzie „Wizja Technologii i Przyszłości”.

W niedzielę 26 lutego dla gości Lady Blanki Rosenstiel zorganizowany zostanie również tradycyjny brunch. Więcej informacji oraz rezerwacje dostępne są na stronie internetowej organizatora balu – www.ampolinstitute.org.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Dzień Pułaskiego w Sarasocie

13 października o godzinie 13:30 w Parku J.D Hamel w Sarasocie na Florydzie zgromadził się tłum ubranych w biało-czerwone stroje przedstawicieli Polonii, by uczcić – po raz pierwszy na zachodnim wybrzeżu Florydy – Dzień Pułaskiego. Fot. Archiwum Polskiej Szkoły w Sarasocie, J. Zagata, Roman Koczwara

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com