Taneczne przywitanie jesieni w Klubie Polonez

10-02-2019

Fot. Archiwum Klubu
Fot. Archiwum Klubu
Fot. Archiwum Klubu

Zabawa powakacyjna w Klubie Polonez rozpoczęła nowy sezon spotkań klubowych. Stęsknieni członkowie klubu przybyli do pięknie wystrojonej sali klubowej, a dekoracje przypominały o złotej polskiej jesieni.

DJ Irek prezentował ulubione przeboje w rytmie disco, przy których goście bawili się świetnie. Wytworzyła się niezapomniana przyjacielska atmosfera dobrej zabawy. Podczas przerwy podano pyszny obiad potrzebny do nabrania sił, aby kontynuować dalszą zabawę. Bar był za to pełen podróżników, którzy nie przestawali opowiadać o swoich wrażeniach z dopiero co zakończonych wakacji w Polsce.

Hanna Stępniak

wróć
~Polonez
2019-10-04 15:41:08
Zgłoś do moderacji
POLONEZ-Klub emerytow I rencistow.Nic dodac,nic ujac.Klub w ktorym najlepsze lody kreci;Jankowski ,Zyczynski,Poprawski przy aprobacie swych milosnikow.

Fotorelacje

Dzień Pułaskiego w Sarasocie

13 października o godzinie 13:30 w Parku J.D Hamel w Sarasocie na Florydzie zgromadził się tłum ubranych w biało-czerwone stroje przedstawicieli Polonii, by uczcić – po raz pierwszy na zachodnim wybrzeżu Florydy – Dzień Pułaskiego. Fot. Archiwum Polskiej Szkoły w Sarasocie, J. Zagata, Roman Koczwara

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com