Zespół Pieśni i...

„Radość” w Polskim Centrum w Clearwater

08-12-2019

W niedzielę, 25 sierpnia, w audytorium Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Radość – Joy” z Ontario w Kanadzie. 

Grupa polonijnej młodzieży tworzącej ten zespół folklorystyczny zaprezentuje w barwnych regionalnych strojach polskie tańce ludowe. Goście, oprócz wrażeń artystycznych, mogą liczyć także na obiad. Bilety w cenie 30 dolarów goście, 25 dolarów członkowie PC i 5 dolarów dzieci są do nabycia w Polskim Centrum.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com