Obecnie prezesem...

Zbliżają się wybory zarządu w Klubie Polonez w North Lauderdale

08-09-2019

7 października br. o godz. 19:30 w Polsko-Amerykańskim Klubie Polonez w North Lauderdale (935 Rock Island Rd.) zostanie wybrana komisja nominacyjna, która przeprowadzi wybory nowego zarządu. Odbędą się one w lutym 2020 roku.

Komisja nominacyjna, która zostanie wybrana 7 października, składać się będzie z przewodniczącego oraz 6 członków.

Zgodnie ze statutem klubu Polonez, prawo do głosowania oraz kandydowania do zarządu przysługuje tym członkom, którzy byli co najmniej dwukrotnie obecni na zebraniu w 2019 roku. Kandydaci na stanowisko oficera powinni legitymować się 6-miesięcznym stażem członkowskim.

Obecnie prezesem Klubu Polonez jest Tadeusz Jankowski, I wiceprezesem Tadeusz Medykowski, zaś II Krzysztof Poprawski. Funkcję skarbnika piastuje Teresa Koloczek.

opr. bo

 

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com