Sławomir Zapała to...

Sławomir wystąpi na Florydzie

08-09-2019

Już w październiku tego roku w trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych ruszy Sławomir. Autor hitu „Miłość w Zakopanem” wystąpi między innymi na Florydzie, a dokładnie w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater (1521 N Saturn Ave). Koncert, podczas którego może zostać pobita frekwencja z Lady Pank, odbędzie się w niedzielę 20 października.

„Cześć, tu Sławomir! Letnie pozdrowienia i zaproszenie na wielki koncert” – takimi słowami na facebooku artysta zaprasza na swoje koncerty w Stanach Zjednoczonych. Amerykańską trasę rozpocznie 19 października br. w Copernicus Center w Chicago w stanie Illinois, a dzień później wystąpi w Polskim Centrum w Clearwater na Florydzie. Kolejne koncerty Sławomir zaplanował 25 października w Melrose Ballroom w Queens w stanie Nowy Jork oraz 26 października w Falcon's Club w New Britain w stanie Connecticut. Wszystkie te koncerty są biletowane. 

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com