Wieczór hawajski w Palm Coast

07-26-2019

Była to ostatnia...
Wszyscy goście...
Po wakacyjnej...
Królowały ananasy....
Konkurs Limbo...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

20 lipca br. w klubie Polonia Society of Korona w Palm Coast miejscowa Polonia zorganizowała Wieczór hawajski. Była to ostatnia przed wakacyjną przerwą impreza na klubowej Polance, ale pomimo tego zgromadziła kilkadziesiąt osób.

Wszyscy goście przyszli w kolorowych strojach hawajskich. Do tańca grał DJ Andrzej. Tradycyjnie już zorganizowano konkurs limbo dance, który dostarczył wiele śmiechu i radości. Tańczyli młodzi i starsi. Kolejną konkurencją był taniec hulu dla pięknych „hawajskich” dziewcząt. – Zmysłowe i piękne wykonanie tego tańca przez nasze tancerki zebrało grono widzów. Wszystkie były wspaniałe, ale serca wszystkich widzów skradła pewna mała Dagmara i to właśnie ona wygrała konkurs – mówi Małgorzata Świerczyńska-Holik, rzeczniczka klubu Polonia Society of Korona.

Po wakacyjnej przerwie, 7 i 8 września, na Polance Korony odbędzie się polonijny Biwak pod namiotami. W programie imprezy są m.in. harcerskie gry, zabawy sprawnościowe, tor przeszkód, „podchody”, ognisko. Opłata za biwak to 20 dolarów. Udział w biwaku należy zgłosić u prezesa klubu Marcina Waszkiewicza.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com