– Współpraca z...
Okładkę singla...

Father V. współpracuje z Tracey Coryell

07-14-2019

Ksiądz Waldemar Maciąg z Orlando nie zwalnia tempa. Tym razem zaprojektował logo, a także wykonał okładkę singla amerykańskiej piosenkarki i gitarzystki muzyki country Tracey Coryell. „Shotgun” oficjalnie został wydany przez artystkę 10 lipca br. Można go znaleźć m.in. na iTunes.

Znany polski ksiądz zagrał też w jednym z teledysków Tracey Coryell – „Cindirella”. Pojawia się w nim z gitarą, gdy gra początkowe solo, a później także w roli kapłana, który towarzyszy artystce podczas jej modlitewnego skupienia w kościele. Teledysk łatwo można odnaleźć w internecie, wpisując w wyszukiwarce „Tracey Coryell Official Cinderella Music Video”.

Niewykluczone, że Father V. nagra niebawem z Tracey Coryell kilka nowych utworów. – Dostałem takie zaproszenie do współpracy. Być może Tracey zaśpiewa też z zespołem Carpe Diem z Radomia, z którym niedawno napisaliśmy wspólnie coraz popularniejszy w internecie utwór „Higher Aims” – mówi w rozmowie z „Białym Orłem”.

Współpraca z Tracey to interesująca podróż muzyczna. Dobrze się dogadujemy również na płaszczyźnie duchowej, no i oczywiście podczas każdego spotkania poświęcamy kilka minut, aby porozmawiać o Larrym Coryell, nieżyjącym już mężu Tracey, światowej sławy gitarzyście jazzowym – dodaje kapłan.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com