Beczka śmiechu z Marcinem Dańcem

05-12-2019

Po występie w Palm...
Były skecze,...
W Klubie Korona w...
Kolejka do zdjęć z...
Władze Klubu...
Występ Marcina...

Na początku maja br. znany polski satyryk Marcin Daniec odwiedził Polonię na Florydzie. 4 maja wystąpił w Klubie Polonia Society of Korona z siedzibą w Palm Coast, zaś dzień później w Polsko-Amerykańskim Klubie Polonez w North Lauderdale. Śmiechu było co niemiara.

W Klubie Korona „MAJOWY przekłaDANIEC” zgromadził na Polance ponad 100 osób, w tym dzieci. Były skecze, piosenki i dowcipy z życia wzięte. Salwy śmiechu rozbrzmiewały tu przez prawie 3 godziny. – To tak jakby pękła ogromna „beczka śmiechu”, a my wszyscy, cała widownia, przeszliśmy przez terapię śmiechu – mówi Małgorzata Świerczyńska-Holik z Klubu Korona, która pod koniec występu wręczyła pochodzącemu z Podkarpacia satyrykowi niebieską koszulkę z napisem „Palm Coast”. Ku radości Polonii, Marcin Daniec wystąpił w niej z trzema skeczami na bis, a po występie rozmawiał z rodakami, podpisywał płyty, rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Obiecał też wrócić do Polonia Society of Korona.

Podobnie wyglądał występ Marcina Dańca 5 maja w Klubie Polonez w North Lauderdale.

Tutaj również bawił ponad 100-osobową Polonię przez aż 3 godziny. Najmłodsza fanka satyryka miała 5 lat. – Pan Daniec po mistrzowsku wciągnął gości na sali we wspólną zabawę. Podkreślił, że jego program nie zawiera elementów politycznych i może go słuchać każdy Polak – mówią członkowie klubu, którzy po zakończeniu występu wręczyli satyrykowi kwiaty. Kolejka do zdjęć z Marcinem Dańcem była bardzo długa, a później przyszedł czas na stare i nowe dowcipy przy drinku w klubowym barze.

opr. bo

wróć
~Bordek
2019-05-12 18:20:07
Zgłoś do moderacji
Dobrze,ze Polonez ma zespol taneczny,przynajmiej ma frekfencje na wystepach w Klubie.Bez zespolu bylyby puchy.Ciekawe ile Klub zarobil na tym wystepie?

Fotorelacje

Dwie wizyty kardynała Karola Wojtyły w Amerykańskiej Częstochowie

18 maja 2020 roku przypadała setna rocznica urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża Jana Pawła II. Z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć jego dwie wizyty w Amerykańskiej Częstochowie, które odbył jeszcze jako kardynał. Kardynał Karol Wojtyła dużo podróżował. Odwiedzając wiele miejsc na mapie świata, zawitał także do Duchowej Stolicy Polonii, Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej w Doylestown, w 1969 oraz 1976 roku. Fot. Archiwum Klasztoru Paulinów w Doylestown

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Czerwiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com