Beczka śmiechu z Marcinem Dańcem

05-12-2019

Po występie w Palm...
Były skecze,...
W Klubie Korona w...
Kolejka do zdjęć z...
Władze Klubu...
Występ Marcina...

Na początku maja br. znany polski satyryk Marcin Daniec odwiedził Polonię na Florydzie. 4 maja wystąpił w Klubie Polonia Society of Korona z siedzibą w Palm Coast, zaś dzień później w Polsko-Amerykańskim Klubie Polonez w North Lauderdale. Śmiechu było co niemiara.

W Klubie Korona „MAJOWY przekłaDANIEC” zgromadził na Polance ponad 100 osób, w tym dzieci. Były skecze, piosenki i dowcipy z życia wzięte. Salwy śmiechu rozbrzmiewały tu przez prawie 3 godziny. – To tak jakby pękła ogromna „beczka śmiechu”, a my wszyscy, cała widownia, przeszliśmy przez terapię śmiechu – mówi Małgorzata Świerczyńska-Holik z Klubu Korona, która pod koniec występu wręczyła pochodzącemu z Podkarpacia satyrykowi niebieską koszulkę z napisem „Palm Coast”. Ku radości Polonii, Marcin Daniec wystąpił w niej z trzema skeczami na bis, a po występie rozmawiał z rodakami, podpisywał płyty, rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Obiecał też wrócić do Polonia Society of Korona.

Podobnie wyglądał występ Marcina Dańca 5 maja w Klubie Polonez w North Lauderdale.

Tutaj również bawił ponad 100-osobową Polonię przez aż 3 godziny. Najmłodsza fanka satyryka miała 5 lat. – Pan Daniec po mistrzowsku wciągnął gości na sali we wspólną zabawę. Podkreślił, że jego program nie zawiera elementów politycznych i może go słuchać każdy Polak – mówią członkowie klubu, którzy po zakończeniu występu wręczyli satyrykowi kwiaty. Kolejka do zdjęć z Marcinem Dańcem była bardzo długa, a później przyszedł czas na stare i nowe dowcipy przy drinku w klubowym barze.

opr. bo

wróć
~Bordek
2019-05-12 18:20:07
Zgłoś do moderacji
Dobrze,ze Polonez ma zespol taneczny,przynajmiej ma frekfencje na wystepach w Klubie.Bez zespolu bylyby puchy.Ciekawe ile Klub zarobil na tym wystepie?

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com