Wielkanocne spotkanie w klubie Polonia, Inc. w St. Petersburg

05-02-2019

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W wielkanocnym spotkaniu w klubie Polonia, Inc. udział wzięli w tym roku wyjątkowi goście – admirał Timothy Szymanski wraz z żoną Marci i teściową Yolandą, pułkownik Jarosław Jabłoński z bazy MacDill w Tampie wraz z rodziną oraz przedstawiciel Polskiej Misji Miłosierdzia Bożego ks. dr Andrzej Gorczyca.

O muzykę do tańca zadbał zespół Zosia i Robert, a smaczne jedzenie zostało przygotowane pod czujnym okiem Eugenii Zarembskiej.

Mam nadzieję, że kolejne imprezy organizowane przez klub będą przyciągały coraz więcej sympatyków i wielbicieli – mówi prezes Polonia, Inc. Wiesława Sut, dodając, że dziękuje wszystkim członkom zarządu za ogromny wkład pracy przy organizacji dotychczasowych imprez.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com