Sara Daneshpour zagrała na Florydzie

04-18-2019

Laureatka II...
Po koncercie...
Na koncerty w...

Sara Daneshpour była kolejną artystką, która wystąpiła w ramach serii darmowych koncertów „Chopin dla Wszystkich”, organizowanej przez Fundację Chopinowską w Miami. Amerykańska pianistka zagrała w sobotę 23 marca w Fort Lauderdale oraz dzień później w Coral Gables.

Laureatka II nagrody Międzynarodowego Konkursu Rubinsteina w 2017 roku oczarowała swoją grą florydzką publiczność. Zaprezentowała m.in. utwory Mozarta, Czajkowskiego, Liszta, Prokofieva i oczywiście Chopina.

Kolejne koncerty z serii „Chopin dla Wszystkich” odbędą 18 i 19 maja. Wystąpi Andrew Li – laureat Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego Hilton Head w 2017 roku.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com