„Higher Aims” Carpe Diem Utwór „Higher Aims”...

Coraz głośniej o „Wyższych Celach”

02-10-2019

Już ponad 70 tysięcy wyświetleń w serwisie Youtube ma teledysk utworu grupy Carpe Diem „Higher Aims” (Wyższe Cele), do którego tekst napisał ks. Waldemar Maciąg z diecezji w Orlando. Pod koniec stycznia portal Onet podał informację, że piosenka ta będzie propozycją na konkurs Eurowizji. O wspólnym dziele artystów, o którym jako pierwszy napisał na początku stycznia „Biały Orzeł”, jest nad Wisłą coraz głośniej.

Utwór Carpe Diem „Higher Aims” jest również ścieżką dźwiękową najnowszego filmu Brytyjczyka Michaela Morrisa „MERCS. Moonsamy”, w którym reżyser łączy akcję, komiks, czarną komedię i science-fiction.

Na początku lutego muzycy zespołu Carpe Diem, którego wokalistą jest Szymon Wydra, promowali „Wyższe Cele” w polskich mediach. Odwiedzili między innymi programy „Dzień Dobry TVN”, „Pytanie na Śniadanie” TVP2, „Teleexpress” TVP1, „Na Tapecie” Superstacji, a także „Halo Polonia” TVP Polonia.

W internecie pojawił się już teledysk do „Higher Aims”. Został nagrany w studiu nagraniowym CarpeDiemStudio w Radomiu, a jego realizacji dokonali sami muzycy zespołu. W ciągu zaledwie 7 dni zobaczyło go ponad 70 tysięcy osób. Co ciekawe, projekt okładki do utworu, inspirowanej światłem i sercem latarni, zaprojektował i wykonał ks. Waldemar Maciąg z Florydy.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com