W 2018 r. Orlando...

Rekordowy rok Orlando International Airport

02-10-2019

Orlando International Airport to najczęściej uczęszczane lotnisko na Florydzie. Aktualnie obsługuje rejsy do 150 lokalizacji w USA i na całym świecie. W 2018 r. skorzystało z niego aż 47.7 miliona pasażerów, co jest rekordem i wzrostem o prawie 7% w stosunku do roku poprzedniego.

Jak wynika z informacji podanych przez władze lotniska, zdecydowana większość pasażerów (ponad 40 milionów) podróżowała w inne miejsca Stanów Zjednoczonych. Na lot za granicę zdecydowało się 6.6 miliona podróżnych, co stanowi wzrost o ponad 11% w porównaniu z rokiem 2017.

JS

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com