W 2018 r. Orlando...

Rekordowy rok Orlando International Airport

02-10-2019

Orlando International Airport to najczęściej uczęszczane lotnisko na Florydzie. Aktualnie obsługuje rejsy do 150 lokalizacji w USA i na całym świecie. W 2018 r. skorzystało z niego aż 47.7 miliona pasażerów, co jest rekordem i wzrostem o prawie 7% w stosunku do roku poprzedniego.

Jak wynika z informacji podanych przez władze lotniska, zdecydowana większość pasażerów (ponad 40 milionów) podróżowała w inne miejsca Stanów Zjednoczonych. Na lot za granicę zdecydowało się 6.6 miliona podróżnych, co stanowi wzrost o ponad 11% w porównaniu z rokiem 2017.

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com