3 marca w kinie...

Kobiety mafii na Florydzie

02-10-2019

„Kobiety mafii” w reżyserii Patryka Vegi okazały się kinowym hitem. Nic więc dziwnego, że wiele osób z niecierpliwością czeka na kontynuację – i wkrótce się doczeka! Na 22 lutego 2019 r. zaplanowana jest kinowa premiera filmu „Kobiety mafii 2”. 3 marca obejrzeć go będzie mogła również Polonia na Florydzie. Seans w kinie Cinepolis w Deerfield Beach (3984 W Hillsboro Blvd., Deerfield Beach, FL) rozpocznie się o godz. 16:00.

Widzowie będą mogli zobaczyć dalsze losy gangu Niani (w tej roli Agnieszka Dygant), który przejmuje władzę w stolicy i szykuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke), która ku swej radości staje się… mafijną celebrytką! Tymczasem w Maroko Siekiera (Aleksandra Popławska) będzie przeżywać burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze), bojownikiem państwa islamskiego. Do czego będzie zdolna kobieta, kiedy jej ukochany zginie?

Plejada polskich gwiazd (Piotr Adamczyk, Katarzyna Warnke, Aleksandra Popławska, Agnieszka Dygant, Janusz Chabior, Enrique Arce, Angie Cepeda) na ekranie i scenariusz pełen zwrotów akcji – to może być przepis na doskonale spędzone popołudnie.

Informacje i bilety na www.teatrpolski.us.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com