Dyskoteka Karnawałowa w Klubie Sobieski w Greenacres

02-10-2019

Zabawa karnawałowa...
Polonia bawiła się...
Klubowa sala...
Fot. Albert...
Fot. Albert...
Fot. Albert...

Zabawa karnawałowa w Amerykańsko-Polskim Klubie Sobieski w Greenacres odbyła się 19 stycznia 2019 roku. Była to dyskoteka przy muzyce TMG Music. 

Członkowie klubu specjalnie na tę okazję ozdobili salę, zaś klubowa kuchnia przygotowała przekąski, w tym słynący na całą Florydę doskonały bigos własnej produkcji. Kolejne taneczne zabawy w Klubie Sobieski odbędą się 16 lutego z okazji walentynek oraz 2-3 marca. Polonia będzie wtedy bawić się przez całą noc podczas biwaku pod namiotami.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com