Dyskoteka Karnawałowa w Klubie Sobieski w Greenacres

02-10-2019

Zabawa karnawałowa...
Polonia bawiła się...
Klubowa sala...
Fot. Albert...
Fot. Albert...
Fot. Albert...

Zabawa karnawałowa w Amerykańsko-Polskim Klubie Sobieski w Greenacres odbyła się 19 stycznia 2019 roku. Była to dyskoteka przy muzyce TMG Music. 

Członkowie klubu specjalnie na tę okazję ozdobili salę, zaś klubowa kuchnia przygotowała przekąski, w tym słynący na całą Florydę doskonały bigos własnej produkcji. Kolejne taneczne zabawy w Klubie Sobieski odbędą się 16 lutego z okazji walentynek oraz 2-3 marca. Polonia będzie wtedy bawić się przez całą noc podczas biwaku pod namiotami.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com