Bal Karnawałowy w Klubie Polonez w North Lauderdale

02-10-2019

Na Balu...
Zabawa w Klubie...
Główną atrakcją był...

26 stycznia 2019 roku w Polsko-Amerykańskim Klubie Polonez w North Lauderdale na Florydzie odbył się Bal Karnawałowy. Bawiło się na nim ponad 200 gości. 

Główną atrakcją był występ znanej polskiej aktorki i wokalistki Olgi Bończyk, która przedstawiła program artystyczny urozmaicony polskimi piosenkami. Były też anegdoty na temat występów w serialach, filmach oraz na scenach teatralnych. Po występie aktorka rozdawała autografy i pozowała do zdjęć. Zabawa taneczna przy muzyce DJ Irka trwała do godziny 2 w nocy.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com