Bal Karnawałowy w Klubie Polonez w North Lauderdale

02-10-2019

Na Balu...
Zabawa w Klubie...
Główną atrakcją był...

26 stycznia 2019 roku w Polsko-Amerykańskim Klubie Polonez w North Lauderdale na Florydzie odbył się Bal Karnawałowy. Bawiło się na nim ponad 200 gości. 

Główną atrakcją był występ znanej polskiej aktorki i wokalistki Olgi Bończyk, która przedstawiła program artystyczny urozmaicony polskimi piosenkami. Były też anegdoty na temat występów w serialach, filmach oraz na scenach teatralnych. Po występie aktorka rozdawała autografy i pozowała do zdjęć. Zabawa taneczna przy muzyce DJ Irka trwała do godziny 2 w nocy.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com