Bal Karnawałowy w Klubie Korona w Palm Coast

02-10-2019

Na Balu...
Przygotowano...
Tytuł Króla i...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...

Polonia w Palm Coast karnawałowy bal zorganizowała na Polance Klubu Korona w sobotę 19 stycznia. Na tę okazję przygotowano specjalne dekoracje i światła, co stworzyło wyjątkowy nastrój. 

Podczas zabawy aż 3 osoby obchodziły urodziny, a tradycyjne „Sto lat” zaśpiewało im 130 osób. Doroczny tytuł Króla i Królowej Parkietu 3-osobowe jury przyznały Wojciechowi Szczechowiczowi oraz Janinie Fijołek. Z kolei tytuł honorowego Króla Balu otrzymał Jessy Biliński.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com