Bal Karnawałowy w Klubie Korona w Palm Coast

02-10-2019

Na Balu...
Przygotowano...
Tytuł Króla i...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...

Polonia w Palm Coast karnawałowy bal zorganizowała na Polance Klubu Korona w sobotę 19 stycznia. Na tę okazję przygotowano specjalne dekoracje i światła, co stworzyło wyjątkowy nastrój. 

Podczas zabawy aż 3 osoby obchodziły urodziny, a tradycyjne „Sto lat” zaśpiewało im 130 osób. Doroczny tytuł Króla i Królowej Parkietu 3-osobowe jury przyznały Wojciechowi Szczechowiczowi oraz Janinie Fijołek. Z kolei tytuł honorowego Króla Balu otrzymał Jessy Biliński.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Ponad trzy tysiące wiernych przybyło pieszo do Amerykańskiej Częstochowy w niedzielę 11 sierpnia przed uroczystością Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymi mieszkający w różnych stanach USA przybyli do Domu Matki w Doylestown, PA w 3 pielgrzymkach: z Great Meadows, NJ, z Trenton, NJ oraz z Filadelfii, PA. Fot. Christopher Anc, o. Tymoteusz Tarnacki OSPPE

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com