Bilety na 47. Międzynarodowy Bal Polonaise są już dostępne

12-01-2018

Podczas balu...

W dniach 9-10 lutego 2019 roku w Eden Rock Hotel w Miami Beach odbędzie się 47. edycja Międzynarodowego Balu Polonez. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie można zamawiać wyłącznie na stronie Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej – www.ampolinstitute.org.

Międzynarodowy Bal w Miami organizowany jest przez tamtejszy Amerykański Instytut Kultury Polskiej, pod auspicjami ambasadora RP w Waszyngtonie. Co roku na jego kolejnych edycjach świętowana jest przyjaźń i współpraca Polski z wybranym, zaprzyjaźnionym krajem. Tym razem celebrowana będzie przyjaźń i relacje polsko-węgierskie. Organizatorzy zapowiadają ciekawych gości oraz szereg imprez towarzyszących.

opr. ar

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com