Polska pisarka Ewa Kassala spotkała się z Polonią w Pompano Beach i Greenacres

11-04-2018

Proboszcz Polskiej...
Fot. Hanna Stępniak
Fot. Hanna Stępniak

21 października 2018 r. w kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Pompano Beach na Florydzie po mszy św. odbyło się spotkanie z autorką książek Ewą Kassalą.

Ewa Kassala to jednak nie tylko polska pisarka, ale również trenerka, kreatorka akcji społecznych, specjalistka ds. równouprawnienia kobiet i mężczyzn, autoprezentacji i kreowania wizerunku, scenarzystka i prowadząca programy telewizyjne. Autorka opowiadała o swoich starożytnych ulubienicach: Kleopatrze, Nefretete i Hatszepsut, ich umiejętnościach i namiętnościach, zdobywaniu i utrzymaniu władzy.

Pani Kassala przedstawiła również swoje literackie plany na przyszłość. Po prezentacji zgromadzona publiczność zadawała pytania, na które pani Ewa udzielała interesujących odpowiedzi. 2 listopada gospodarzem podobnego spotkania był Polsko-Amerykański Klub Sobieski w Greenacres.

Hanna Stępniak

wróć

Fotorelacje

Protest Polonii w Bostonie

W ostatnią niedzielę marca Polonia protestowała przeciwko ustawie S.447. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com