Halloween w Klubie Korona

11-03-2018

W konkursie na...
W imprezie udział...
Halloween w klubie...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...

Jak co roku, Polonia z klubu Korona w Palm Coast zorganizowała imprezę z okazji Halloween. W imprezie udział wzięło kilkadziesiąt osób, przebranych za upiory, superbohaterów, a nawet... lalki.

Podczas imprezy zorganizowano trzy konkursy – dwa dla dzieci i jeden dla dorosłych. W konkursie na najpiękniej wydrążoną dynię trudno było wskazać tę jedną, dlatego wygrały wszystkie dzieci. Podobny werdykt ogłoszono w konkursie na najlepszy strój dziecięcy. Wśród dorosłych wygrali Lidia Lea Mahrus i Tomasz Czecholiński, przebrani za parę Barbie i Ken. W nagrodę otrzymali wejściówkę na koncert Piotra Rubika.   

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Niepodległościowa gala w Centrum Parafialnym św. Stanisława Kostki w Woonsocket

10 listopada w parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket odbyła się gala z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Lokalna Polonia zebrała się na pięknie udekorowanej na tę okoliczność w polskich barwach narodowych sali. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com