Halloween w Klubie Sobieski

11-03-2018

W konkursie wzięło...
Fot. Albert...
Konkurs...
Konkurs wygrali...
Norbert i Beata z...
Oceniano nie tylko...

W sobotę 27 października 2018 roku w Amerykańsko-Polskim Klubie Sobieski w Greenacres odbyła się coroczna dyskoteka z okazji Halloween. W sali barowej, udekorowanej na wzór zamku strachów, goście bawili się przy muzyce TMG Music.

Tuż przed północą odbył się konkurs na najstraszniejszy kostium, który poprowadzili koordynator do spraw imprez klubowych Jolanta Idzikowska oraz przebrany za wampira prezes klubu Mirek Cieślak. Oceniano nie tylko przebranie, ale też makijaż i zdolności taneczne uczestników. W konkursie wzięło udział pięć par i pięciu zawodników indywidualnych, a ocenę mierzono natężeniem i długością oklasków.

Pierwsza nagroda, w postaci wysokiej jakości zestawu audio, powędrowała do Andrzeja i Eli z Boynton Beach – skaczącej na parkiecie pary doktorów. Druga i trzecia nagroda, czyli bogato wypchane kosze upominkowe, trafiły do Norberta i Beaty z Boynton Beach – pełzających zombie zza krat, oraz Roberta i Agaty z Palm Beach Gardens – duetu z piekła rodem wywijającego obroty w rytmie disco.

Kolejna taneczna zabawa w Klubie Sobieski odbędzie się 30 listopada w Sali Kryształowej z okazji tradycyjnych polskich Andrzejek.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Protest Polonii w Bostonie

W ostatnią niedzielę marca Polonia protestowała przeciwko ustawie S.447. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com