„Moja historia” to...

Piotr Rubik z koncertami na Florydzie

10-10-2018

Piotr Rubik to polski muzyk, kompozytor, wiolonczelista, aranżer i producent muzyczny. Jest jednym z najwszechstronniejszych polskich muzyków i laureatem wielu nagród. Jako wiolonczelista współpracował z wieloma znakomitymi orkiestrami, m.in. Sinfonia Varsovia oraz Światową Orkiestrą Jeunesses Musicales, w której pełnił rolę koncertmistrza. Komponował utwory dla wybitnych wykonawców, akompaniował im jako pianista, prowadził koncerty jako dyrygent.

W roli producenta muzycznego zrealizował przeszło 30 albumów. Jego utwory promowały polskie produkcje filmowe, takie jak „Quo vadis” czy „Zemsta”. Największą popularność przyniosły mu wielkie formy wokalno-instrumentalne – oratoria „Tu es Petrus” czy „Psałterz wrześniowy”. Przeboje z tych dzieł: „Niech mówią, że to nie jest miłość” czy „Psalm dla ciebie” przez wiele tygodni utrzymywały się na szczytach list przebojów. Rubikowi trudno odmówić talentu do tworzenia muzyki, której chcą słuchać ludzie. Deklaruje, że stara się nie rozgraniczać muzyki na pop, jazz, folk czy metal. W muzyce inspiruje go przede wszystkim dobra energia, melodia, wzruszenie. Tego najbardziej lubi słuchać, bo to zawsze nastraja go pozytywnie i tego też szuka u siebie. Stara się, by każdy jego utwór był przede wszystkim melodyjny i niósł pozytywne emocje.

„Moja historia” to wyjątkowe muzyczne spotkanie Piotra Rubika z publicznością. Jest to koncert jego największych przebojów w wykonaniu znakomitych solistów, którzy na estradzie wraz z kompozytorem przedstawią nowe, czasem nieoczekiwane interpretacje wielu lubianych piosenek. Co więcej, Piotr Rubik zapewnia, że nawet wciągnie publiczność do wspólnego śpiewania! Z „Moją historią” Piotr Rubik odbył koncerty w Polsce, wystąpił w Bratysławie, w Los Angeles i San Francisco, Phoenix , Houston i Dallas i w wielu miastach Kanady, gdzie koncerty te zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność. Wraz z Piotrem Rubikiem w programie występują: Agnieszka Przekupień, Marta Moszczyńska, Marcin Januszkiewicz i Michał Gasz oraz zespół znakomitych muzyków.

Pod hasłem „100 lat radości z Niepodległości” Piotr Rubik wystąpi 23 listopada w North Lauderdale, 24 listopada w Clearwater, 25 listopada w Bunnell, FL. Jego koncerty w ten sposób staną się częścią szerokich obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy !

Anna Zakręta, Christopher Entertainment

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com