Po występie artysta...

Andrzej Rosiewicz wystąpił w Klubie Polonez w North Lauderdale

10-08-2018

13 września 2018 r. w Klubie Polonez w North Lauderdale na Florydzie wystąpił znany aktor i piosenkarz Andrzej Rosiewicz. Koncert ten był jednocześnie rozpoczęciem sezonu jesiennego w klubie. – Publiczność śmiała się do łez z humorystycznych tekstów, dowcipów i anegdot opowiadanych przez artystę podczas występu i szalała w rytm znanych przebojów pana Rosiewicza – relacjonuje Hanna Stępniak.

Po występie artysta chętnie rozdawał autografy i podpisywał płyty ze swoimi nagraniami. Występ Andrzeja Rosiewicza zorganizował Bartosz Orzechowski we współpracy z członkami zarządu Klubu Polonez, a nad jakością nagłośnienia czuwał Tomasz Grzebień, znany również jako TMG Music – dodaje Hanna Stępniak.

A już wkrótce w Klubie Polonez odbędzie się kolejny ciekawy koncert – w listopadzie przed Polonią w North Lauderdale wystąpi Piotr Rubik z solistami i zespołem.

opr. JLS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,984.html

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com