Rodzinny piknik w Sarasocie

10-05-2018

Przejażdżki na...
Dobra muzyka to...
Udane spotkanie w...
6. Polskie jedzenie...
W pikniku w...
Malowanie twarzy to...

30 września w Sarasocie odbył się rodzinny piknik zorganizowany przez Stowarzyszenie Polskiego Dziedzictwa. „Octoberfest po polsku” – bo pod takim hasłem odbywała się impreza – przyciągnął licznych gości.

Wśród nich byli również polscy wioślarze, którzy brali udział w wioślarskich Mistrzostwach Świata Masters odbywających się na Florydzie. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne jedzenie, organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dla dzieci, a całemu wydarzeniu towarzyszyła skoczna muzyka. Dzięki pracy i zaangażowaniu zarządu Stowarzyszenia oraz wolontariuszy piknik był sporym sukcesem.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com