Rodzinny piknik w Sarasocie

10-05-2018

Przejażdżki na...
Dobra muzyka to...
Udane spotkanie w...
6. Polskie jedzenie...
W pikniku w...
Malowanie twarzy to...

30 września w Sarasocie odbył się rodzinny piknik zorganizowany przez Stowarzyszenie Polskiego Dziedzictwa. „Octoberfest po polsku” – bo pod takim hasłem odbywała się impreza – przyciągnął licznych gości.

Wśród nich byli również polscy wioślarze, którzy brali udział w wioślarskich Mistrzostwach Świata Masters odbywających się na Florydzie. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne jedzenie, organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dla dzieci, a całemu wydarzeniu towarzyszyła skoczna muzyka. Dzięki pracy i zaangażowaniu zarządu Stowarzyszenia oraz wolontariuszy piknik był sporym sukcesem.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com