Polonia dopingowała polskich wioślarzy podczas mistrzostw w Sarasocie

10-05-2018

Polonia z Sarasoty...

Tegoroczne Mistrzostwa Świata Masters w wioślarstwie miały miejsce na Florydzie i trwały od 27 do 30 września. Sportowcy z 48 krajów ścigali się na niedawno powstałym obiekcie Nathan Benderson Park w Sarasocie.

Zawodnicy rywalizowali w 13 kategoriach wiekowych od 27 do 89 lub więcej lat. Wśród nich była mocna, licząca 10 osób, ekipa z Polski. Polscy wioślarze spisali się na medal – i to nie jeden! – ale również lokalna Polonia zasługuje na uznanie – dzięki nim trybuny podczas zawodów były biało-czerwone.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com