Półkolonie artystyczne w Pompano Beach

09-10-2018

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

Polska Szkoła im. św. Jadwigi Królowej w Pompano Beach zaprasza wszystkie dzieci na artystyczne półkolonie, które odbędą się w dniach 19-23 listopada 2018 r. W ramach półkolonii zajęcia będą trwały od godziny 8:00 do 16:00.

Organizatorzy zapewniają pełne wyżywienie oraz… mnóstwo atrakcji! Półkolonie w Pompano Beach organizowane w miesiącach wakacyjnych cieszyły się ogromną popularnością, a dzięki zróżnicowanemu i ciekawemu programowi zajęć dzieciaki nie tylko nabyły nowe umiejętności, ale też miło spędzały czas w gronie swoich polonijnych rówieśników.

Więcej informacji o półkoloniach można znaleźć na profilu szkoły na Facebooku: www.facebook.com/polskaszkolapompano lub u opiekunek: Małgorzaty Majewskiej, tel.: 954-681-6636 albo Agnieszki Głowackiej, tel.: 561-503-7346.

opr. JLS

wróć
~kontroler,rowniez rodzic
2018-09-19 21:31:13
Zgłoś do moderacji
Rodzic,chyba sie pomyliles,poniewaz ta woda w Costco kosztuje dokladnie za butelke 7 i pol centa.Czy to sie godzi tak po Katolicku okradac rodakow?Na ciastkach sie nieznam,ale mysle ze ceny sa rowniez zawyzone na kozysc Ewy i Irka
~Rodzic
2018-09-12 16:27:35
Zgłoś do moderacji
Wszystko OK.ale te ceny w kawiarence$1.5woda ktorej koszt jest 13centow lub ciastko $2.5 ktorego koszt jest $1.15.Cos tu nie gra,czyzby Irek z Ewa chcieli kupic RR,albo wyrobic emeryture Wielebnemu,ktory I tak ma ja juz wysoka.

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com