Tomasz Adamek spotkał się z Polonią w Pompano Beach

09-10-2018

Zanim jednak...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...

W sierpniu Tomasz Adamek rozpoczął na Florydzie przygotowania do kolejnej walki w karierze. 41-letniego Polaka 6 października czeka duże wyzwanie – pięściarz zmierzy się podczas gali w Chicago z Jarrellem Millerem.

Czy „Góralowi” uda się pokonać przeciwnika? Obóz przygotowawczy na Florydzie ma pomóc osiągnąć mu ten cel. Zanim jednak trening ruszył pełną parą, polski bokser znalazł czas na spotkanie z Polonią. W niedzielę 12 sierpnia Tomasz Adamek odwiedził Polską Misję Matki Bożej Częstochowskiej w Pompano Beach, gdzie ku wielkiej radości swoich fanów chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Niepodległościowa gala w Centrum Parafialnym św. Stanisława Kostki w Woonsocket

10 listopada w parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket odbyła się gala z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Lokalna Polonia zebrała się na pięknie udekorowanej na tę okoliczność w polskich barwach narodowych sali. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com