Tomasz Adamek spotkał się z Polonią w Pompano Beach

09-10-2018

Zanim jednak...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...
Fot. Małgorzata...

W sierpniu Tomasz Adamek rozpoczął na Florydzie przygotowania do kolejnej walki w karierze. 41-letniego Polaka 6 października czeka duże wyzwanie – pięściarz zmierzy się podczas gali w Chicago z Jarrellem Millerem.

Czy „Góralowi” uda się pokonać przeciwnika? Obóz przygotowawczy na Florydzie ma pomóc osiągnąć mu ten cel. Zanim jednak trening ruszył pełną parą, polski bokser znalazł czas na spotkanie z Polonią. W niedzielę 12 sierpnia Tomasz Adamek odwiedził Polską Misję Matki Bożej Częstochowskiej w Pompano Beach, gdzie ku wielkiej radości swoich fanów chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com