W klubie Korona w...

Wyjątkowy piknik w Klubie Korona

08-09-2018

11 listopada 2018 roku na Polance Klubu Korona w Palm Coast odbędzie się Festiwal Polonijny. Będzie on poświęcony 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorzy, czyli władze klubu, zapowiadają, że będzie to wyjątkowe wydarzenie.

W festiwalu udział wezmą członkowie oraz goście reprezentujący lokalną prasę, radio, telewizję, banki, władze lokalne oraz delegaci z Ambasady RP w Waszyngtonie. Oprócz części oficjalnej obchodów zaplanowana jest część handlowa oraz rozrywkowa.

Organizatorzy imprezy poszukują właścicieli polskich biznesów chętnych do wzięcia udziału w wystawie pod nazwą „Promocja Polskich Biznesów”, towarzyszącej wydarzeniu. Każdy chętny mógłby w trakcie trwania festiwalu zareklamować swoją działalność, wynajmując stanowisko reklamowe i jednocześnie stać się jednym ze sponsorów wydarzenia.

Cenniki wynajęcia stolika, namiotu oraz sponsoringu można znaleźć na facebooku Klubu Korona. Szczegółowe informacje oraz rezerwacje dostępne są u Marcina Waszkiewicza (386-793-6073) oraz Małgorzaty Świerczyńskiej-Holik (386-627-3351).

Wcześniej, bo już 9 września br. o godz. 14, na Polance w Palm Coast odbędzie się IX edycja polonijnego Festiwalu Pierogów. Wiadomo już, że w tym roku w konkursie na najlepsze pierogi oceniane będą te z kapustą i grzybami. – Wszystkich chętnych do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia – zachęcają władze Korony.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com