Wieczór Hawajski w Palm Coast

07-25-2018

Muzykę do tańca...
W hawajskich...
Taniec limbo. Fot....
Wieczór Hawajski...
Zabawa trwała do...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...

21 lipca br. Na Polance klubu Korona w Palm Coast miejscowa Polonia zorganizowała Wieczór Hawajski. W hawajskich strojach i nastrojach bawiło się kilkadziesiąt osób, w tym goście z Polski i Niemiec, a także Portugalczycy, Słowacy i Amerykanie.

Muzykę do tańca zapewnił DJ Andrzej, zaś egzotyczne napoje i hawajskie dania klubowy bufet. Były też konkursy. W tańcu „Hula” najlepsza okazała się Lidia Lea Mahrus, zaś w tańcu „Limbo” Zbigniew Młynarski, zgarniając szklanego ananasa. – Troszkę gimnastyki, a ile śmiechu i radości. Limbo tańczyli młodzi i starsi, a i dzieci pokazały również jak pięknie potrafią się bawić – mówi Małgorzata Świerczyńska-Holik, rzeczniczka klubu Korona. Zabawa trwała do godz. 1 w nocy.

Wieczór Hawajski był ostatnią imprezą na Polance Korony przed wakacyjną przerwą. Kolejna – Festiwal Pierogów – odbędzie się we wrześniu.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Bazar Bożonarodzeniowy w Amerykańskiej Częstochowie

Doroczny Bazar Bożonarodzeniowy został zorganizowany przez Polską Szkołę im. Matki Bożej Częstochowskiej przy Amerykańskiej Częstochowie. Bazar odbył się tradycyjnie już w sanktuaryjnej kafeterii. Można było na nim zakupić wiele polskich produktów i przedmiotów dekoracyjnych związanych z nadchodzącymi świętami. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com