Dzień Dziecka i Matki w Palm Coast

06-14-2018

Na imprezie bawiło...
Bufet pracował...
Jak zwykle, dzieci...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...

W niedzielę 3 czerwca 2018 roku, z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki, na Polance klubu Korona w Palm Coast odbył się piknik. Choć niektórzy Polonusi wyjechali już na wakacje, na imprezie bawiło się kilkadziesiąt osób, w tym całe rodziny.

Jak co roku organizatorzy przygotowali kilka atrakcji dla dzieci. Była zjeżdżalnia wodna, na której przez chwilę... zabrakło wody. Wtedy jednak dzieci zajęły się zabawą w bańki mydlane. Jak zwykle pełną parą pracował bufet – były polskie przysmaki i orzeźwiające lody. Prezes klubu Marcin Waszkiewicz złożył dzieciom i mamom życzenia. Każda mama otrzymała też prezent w postaci czekoladek.

To było superrodzinne, niedzielne popołudnie. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. Było gwarno i wesoło, a śmiech naszych milusińskich rozbrzmiewał cały czas – podsumowuje imprezę Małgorzata Świerczyńska-Holik, rzeczniczka klubu Korona.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Jacht I Love Poland w Miami

Drugi weekend lutego w Miami obfitował w wydarzenia z polskim akcentem. Jednym z nich było przypłynięcie jachtu I Love Poland, który cumował przy Island Gardens Deep Harbour Marina. Przez kilka dni lokalna Polonia i liczni polonijni goście, którzy przybyli do Miami na Kongres 60 Milionów lub 47. Bal Polonaise, mieli okazję odwiedzić tę najnowocześniejszą polską jednostkę regatową. Fot. Facebook.com/PolskaFundacjaNarodowa

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com