Dzień Mamy i Taty w Polskiej Szkole Sobotniej im. Mikołaja Kopernika w Sarasocie

05-28-2018

19 maja br. w...
Z tej okazji...
Dzieci namalowały...

W ostatnią sobotę zajęć, 19 maja, w Polskiej Szkole Sobotniej im. Mikołaja Kopernika w Sarasocie świętowano Dzień Mamy i Taty.

Z tej okazji uczniowie z poszczególnych klas przygotowali występy artystyczne, rodzice obdarowani zostali również własnoręcznie przygotowanymi przez dzieci laurkami. Dzień ten dostarczył wszystkim, a zwłaszcza rodzicom, wielu wzruszeń, a laurki oraz portrety rodziców, które dzieci same rysowały, będą dla wszystkim mam i ojców miłą pamiątką tego dnia.

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com