Podczas imprezy z...

Święto 3 Maja i Dzień Matki w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater

05-24-2018

Tanecznym krokiem w słoneczny maj weszli członkowie Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater (1521 Saturn Ave). 6 maja odbyło się tam Święto Konstytucji 3 Maja, zaś tydzień później impreza z okazji Dnia Matki. Obydwie imprezy to coroczna tradycja klubu.

227. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja świętowało w sali barowej klubu około 100 osób. Był uroczysty obiad, przemówienia i zabawa przy muzyce Ireny i Roberta. Impreza, w której udział wzięli m.in. żołnierze z Bazy Wojskowej w Tampie, trwała do godz. 20.

W niedzielę 13 maja w zabawie w dużej sali klubu z okazji Dnia Matki wzięło udział 185 osób. Podczas akademii z programem artystycznym wystąpiły dzieci z polskiej szkoły. Mamy otrzymały od swoich pociech wykonane własnoręcznie kwiaty z bibułek, a także prawdziwe kwiaty. Był też uroczysty obiad, a zabawa taneczna z zespołem Roxysound trwała do godziny 20.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com