Fot. Archiwum Klubu...

Polscy seniorzy z Klubu Amber Health w Nowym Jorku pozdrawiają rodaków w słonecznym stanie

04-13-2018

Na początku marca seniorzy z Klubu Amber w Nowym Jorku otrzymali kolejną przesyłkę od Teresy Danecki z Florydy.

Po wspaniałej kolekcji płyt gramofonowych z muzyką najpopularniejszych wykonawców pani Teresa ofiarowała nam książki do naszej klubowej biblioteki. Ostatnia paczka wypełniona była polskimi ilustrowanymi magazynami o bardzo zróżnicowanej tematyce. Każdy klubowicz znalazł tam coś dla siebie – informuje Janusz Skowron, dyrektor Klubu Amber.

Za pośrednictwem „Białego Orła” bardzo dziękujemy, pani Tereniu, za dary i życzliwe słowa pod naszym adresem. Cieszymy się, że mamy przyjaciół i sympatyków także na Florydzie. Serdecznie pozdrawiamy panią i rodaków zamieszkałych w słonecznym stanie – dodaje.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

25-lecie Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield

W sobotę, 2 marca, w eleganckich wnętrzach The Bethwood w Totowa, NJ odbył się bankiet jubileuszowy z okazji 25-lecia Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield, NJ oraz zjazd absolwentów. Fot. Archiwum szkoły

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com