Niedziela z Pisanką w Palm Coast

04-08-2018

Najlepsi w szukaniu...
Szukanie jajek...
Dzieci mogły z...
Malowanie i...
Przy pięknej,...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...
Fot. Archiwum Klubu...

W środę 25 marca br. w polonijnym klubie Korona w Palm Coast odbyła się Niedziela z Pisanką. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, w imprezie, którą zainaugurowano wiosenny sezon piknikowy, wzięły udział całe rodziny.

Dla dzieci przygotowano sporo atrakcji, m.in. malowanie i zdobienie pisanek. Najlepsi w tym fachu odebrali słodkie nagrody. Kolejny konkurs to szukanie jajek niespodzianek na terenie Polanki. Zwycięzca znalazł ich 41. – Śmiechu i radości było co niemiara – mówi rzeczniczka klubu Korona Małgorzata Świerczyńska-Holik.

W tym roku na Niedzieli z Pisanką pojawiły się również zwierzęta – królik, kura i kogut. Dzieci mogły je zobaczyć z bliska i pogłaskać, a właściciele opowiadali, jak wygląda opieka na nimi.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

25-lecie Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield

W sobotę, 2 marca, w eleganckich wnętrzach The Bethwood w Totowa, NJ odbył się bankiet jubileuszowy z okazji 25-lecia Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield, NJ oraz zjazd absolwentów. Fot. Archiwum szkoły

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com