Podczas spotkania...

Legia Day na Florydzie

01-02-2018

Już w piątek 12 stycznia w Pompano Beach oraz w piątek 19 stycznia w Clearwater odbędą się spotkania z piłkarzami Legii Warszawa. W styczniu mistrz Polski rozpocznie zimowe zgrupowanie na Florydzie i jako jedna z trzech europejskich drużyn weźmie udział w turnieju Florida Cup 2018. 

Podczas pobytu legionistów na Florydzie odbędą się dwa oficjalne spotkania z miejscową Polonią. Zostały zaplanowane na 12 stycznia, na godz. 19.00 w sali przy polskim kościele, 2400 NE 12st Pompano Beach, FL 33062 oraz na 19 stycznia, również o godz. 19.00, w Polskim Centrum im. Jana Pawła II, 1521 N Saturn Ave, Clearwater, FL 33755.      

Z zebranymi gośćmi spotka się prezes klubu Dariusz Mioduski oraz piłkarze Legii, w tym reprezentanci kadry narodowej Polski. Podczas spotkania będzie można wziąć udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami klubu, zrobić sobie wspólne fotografie czy otrzymać pamiątkowy autograf. Specjalnie na tę okazję organizatorzy przygotowali również wyjątkowy film o Legii Warszawa.

Poza tymi wydarzeniami wszyscy kibice będą mieli możliwość spotkania się przy okazji meczów Legii Warszawa rozgrywanych w ramach turnieju Florida Cup 2018. 13 stycznia od godz. 13:00 przed meczem Legia Warszawa vs Barcelona SC (Central Broward Stadium) i 20 stycznia od godz. 16:00 przed meczem Legia Warszawa vs Atletico Nacional (Al Lang Stadium) na stadionowych parkingach otwarta będzie strefa kibica Legii Warszawa, gdzie na wszystkich zebranych będą czekać liczne konkursy i niespodzianki. Będzie także można kupić pamiątki klubowe. Na parkingach jest możliwość grillowania. Spotykanie odbędzie się przy maszcie z biało-czerwoną flagą!

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.floridacup.legia.com lub pod numerem tel. 646 284 4774.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com