Parafiada Polskiej Misji Miłosierdzia Bożego w St. Petersburg

12-06-2017

Była to już 11....
Łącznie sprzedano...
Podczas imprezy...
Pomiędzy...
Nagrodami w drugiej...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W sobotę 18 listopada br. w sali Audytorium Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbyła się Parafiada Polskiej Misji Miłosierdzia Bożego w St. Petersburg. Była to już 11. edycja zabawy, podczas której zbierane są pieniądze na utrzymanie tego kościoła.

Podczas imprezy rozlosowano fanty. Zostały one podzielone na 3 grupy. W pierwszej bilety kosztowały 5 dolarów, a wartość nagród wahała się od 35 do 100 dolarów. Były to m.in. żelazko, komplet lampek do wina, zestaw bombek choinkowych czy zestaw sztućców. W drugiej grupie bilety kosztowały 10 dolarów, a fanty warte były od 101 do 200 dolarów (m.in. dmuchany materac, rowery górskie, talony do salonów fryzjerskich czy restauracji). W trzeciej kategorii bilety sprzedawane były po 20 dolarów, a wygrać można było m.in. bilety lotnicze, telewizory, laptopa czy weekendowy pobyt w hotelu.

Łącznie sprzedano około 350 biletów, a pomiędzy losowaniami odbywała się zabawa taneczna przy muzyce zespołu Sweet Harmony.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com