Bal Polonez 2017....

To będzie wyjątkowy bal

11-17-2017

„100-lecie Niepodległości Polski i Wieki Polsko-Amerykańskiej Współpracy” – tak brzmi motto przyszłorocznego Międzynarodowego Balu Polonez, organizowanego już po raz 46. przez Amerykański Instytut Kultury Polskiej w Miami. Jeszcze tylko do końca listopada br. bilety na ten wyjątkowy bal można nabyć po okazyjnej cenie.

46. Międzynarodowy Bal Polonez odbędzie się w sobotę 10 lutego 2018 roku w Eden Roc Hotel w Miami Beach. Na liście gości są m.in. wicepremier i minister rozwoju RP Mateusz Morawiecki, senator RP Anna Maria Anders, wicemarszałek Senatu RP Adam Bielan oraz ambasador RP w Waszyngtonie Piotr Wilczek. Nie zabraknie reprezentantów władz miasta Miami, jak i gości z innych krajów. Zgodnie z tradycją balu, następnego dnia (niedziela 11 lutego) odbędzie się uroczyste śniadanie dla gości.

Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży. Do końca listopada 2017 roku obowiązują niższe, okazyjne ceny. Po szczegóły odsyłamy na stronę internetową Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej w Miami: www.ampolinstitute.org.

opr. ar

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com