Fortepian jest w...

Polskie Centrum w Clearwater zakupiło fortepian

10-01-2017

W sierpniu br. prezes Polskiego Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater (1521 N Saturn Ave) zakupiło do klubu fortepian. Choć jest używany, to jest w bardzo dobrym stanie i wygląda jak nowy.

Instrument został oczywiście zakupiony ze środków klubowych. Fortepian stanął w odnowionej sali barowej. Zajmuje tam dużo miejsca, a niektórzy członkowie klubu żartują nawet, że za dużo. Ale zagrać może na nim każdy, a najczęściej wykorzystywany jest przy okazji takich imprez jak np. urodziny czy dyskoteki.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com