Zabawa „Raz na Ludowo” w Klubie Polonez

09-23-2017

Obrazy strojów...
Do zabawy grał...
W Zabawie na Ludowo...
Zabawa przy muzyce...
Zabawa rozpoczęła...
Konkurs na...

16 września br. w Polsko-Amerykańskim Klubie Polonez w Fort Lauderdale (935 Rock Island Road) odbyła się Zabawa „Raz na Ludowo”. Wzięło w niej udział prawie 100 osób i jak sama nazwa imprezy wskazuje, dominowały tradycyjne polskie stroje ludowe.

Obrazy strojów góralskich i krakowskich stanowiły także element dekoracji na scenie – mówi Maria Puczylowska, członek zarządu Klubu Polonez, dyrektor ds. dekoracji i rezerwacji.

Zabawa rozpoczęła się od występu zespołu tanecznego „Polonia”, prowadzonego przez Jerzego Życzyńskiego. Później do zabawy grał zespół Relax. Była też smaczna kolacja, na której podano m.in. gulasz wołowy w sosie grzybowym.

Konkurs na najpiękniejszy strój ludowy wygrali państwo Anna i Tadeusz Zabawa za strój krakowski. W nagrodę otrzymali koszyk z niespodziankami. Drugie miejsce zajęła pani Halina Elliot, a trzecie pani Ewa Rydel, zastępca prezesa klubu.

Zabawa trwała do godziny 1 w nocy. 28 października br. w Klubie Polonez odbędzie się zabawa z okazji Halloween.

opr. bo

wróć
data
Zgłoś do moderacji
Array

Fotorelacje

Wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński w USA

– To była krótka, ale bardzo intensywna wizyta – mówi o pobycie wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych konsul Sabina Klimek z Wydziału Handlu i Inwestycji Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W dniach 19-22 listopada minister odbył w Bostonie, Nowym Jorku oraz Waszyngtonie szereg spotkań z inwestorami oraz przedstawicielami administracji amerykańskiej. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com