Hawaje na Florydzie

08-11-2017

Zabawa trwała do...
Wieczór Hawajski...
W Limbo Dance...
Konkurs hula-hop....
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

29 lipca br. w polonijnym Klubie Korona w Palm Coast odbył się Wieczór Hawajski. Tego wieczoru na klubowej Polance pojawiły się palmy, arbuzy i inne egzotyczne owoce. Dopisała też pogoda. W imprezie udział wzięło ponad 200 osób.

O muzykę jak zawsze zadbał DJ DU. Były też liczne konkursy. Dziewczyny rywalizowały w tańcu „Hula”, który oznacza wewnętrzny ogień. Najlepsza okazała się Lidia Lea Mahrus. W konkurencji hula-hop wśród panów zwyciężył Andrzej Brudz, a wśród pań bezkonkurencyjna okazała się Jadwiga Desa. Najwięcej osób wzięło z kolei udział w gimnastycznym konkursie „Limbo Dance”.

Było wesoło, a nasza zabawa trwała tym razem bardzo długo. Ostatni „hawajscy” goście odjechali z Polanki o godzinie 1 w nocy. To był wyjątkowy wieczór, roztańczony, roześmiany i ze wspaniałym towarzystwem – cieszy się z kolejnej udanej imprezy Małgorzata Świerczyńska-Holik, rzeczniczka Klubu Korona.

Kolejne imprezy na klubowej Polance odbędą się we wrześniu. W niedzielę 10 września odbędzie się Festiwal Pierogów, a 30 września – Biesiada.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Polska Noc na Stadionie

Polskie akcenty zdominowały stadion New Britain Stadium w sobotni wieczór 5 sierpnia podczas Polskiej Nocy z drużyną baseballu New Britain Bees. Z tej okazji na stadionie można było usłyszeć polską muzykę, skosztować polskiej kuchni oraz zrobić sobie zdjęcie z jedną z kilku polskich maskotek, jak np. pszczółką Mają. Kostium pszczółki Mai jest najnowszym nabytkiem drużyny. Fot. Adrian Baron

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com