„Lato z Polonią” na Polance Korony

07-28-2017

Mimo sezonu...
Dzieci największą...
Lary i Roxy zagrali...
Na scenie wystąpił...
W upalny dzień...
Alicja Kobylińska...
Głównym akcentem...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W niedzielę 2 lipca na Polance Klubu Korona w Palm Coast odbył się piknik „Lato z Polonią”. Jego głównym akcentem było amerykańskie Święto Niepodległości, przypadające 4 lipca.

Na scenie wystąpił lokalny zespół country The Blue Diamond Band, który zagrał stare i nowe amerykańskie hity. – Lary i Roxy, soliści zespołu, byli oczarowani naszą piękną Polanką, polską gościnnością i oczywiście super atmosferą. Wszyscy bawili się wyśmienicie – mówi Małgorzata Świerczyńska-Holik, rzeczniczka Klubu Korona. Na wszystkich, jak zwykle, czekały lody, piwo i jedzenie, a na dzieci zjeżdżalnia wet slide. Po koncercie The Blue Diamond Band do tańca grał DJ DU.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Polska Noc na Stadionie

Polskie akcenty zdominowały stadion New Britain Stadium w sobotni wieczór 5 sierpnia podczas Polskiej Nocy z drużyną baseballu New Britain Bees. Z tej okazji na stadionie można było usłyszeć polską muzykę, skosztować polskiej kuchni oraz zrobić sobie zdjęcie z jedną z kilku polskich maskotek, jak np. pszczółką Mają. Kostium pszczółki Mai jest najnowszym nabytkiem drużyny. Fot. Adrian Baron

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com